آذربایجان غربی

رقص دسته‌ جمعي ...!

  • پنج شنبه, مهر 05 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

هارون يشايائي: فاجعه تروريستي شنبه خونين اهواز نه فقط به اين جهت كه موجب شهادت عزيزترين فرزندان ملت ايران شده و همه مردم ايران را سخت آزرده‌خاطر و داغدار كرده است، اهميت فراوان دارد و ملت ايران هرگز اين روز را از ياد نخواهند برد.

بلكه از جهت ديگر پيدا است كه هدف اين‌گونه اقدامات ناجوانمردانه و تاسف‌بار پاشيدن تخم نفاق بين ايرانيان و ازهم‌گسستگي پيوند تاريخي و پايدار بين ايرانيان از هر قوم و قبيله و مذهب است و كاملا معلوم است كه آنها هجوم و پرتاب نيزه به وحدت ملي ما را نشانه گرفته‌اند، البته با اينكه ناكامي اين گروه‌هاي اندك با همه حمايتي كه از طرف دشمنان ملت ايران مي‌شوند حتمي و انكارناپذير است، نمي‌توان آن را نديده گرفت و از هجوم سازمان‌يافته آنها غافل بود كه تروريست‌ها‌ اين‌ بار هدف خود را صراحتا جدايي خوزستان از سرزمين ايران عنوان كرده‌اند و به بهانه بعضي مشكلات جاري و توجه به رفع آنها حرف از عرب و عجم را مطرح كرده‌اند و زمين و سرزمين به ياد آنها آمده است.

گفتني است ديرزماني است كه شيوخ عرب حاشيه جنوب خليج فارس، طمع به خاك ايران و يا قسمتي از آن بسته‌اند و هر وقت فرصتي پيدا كرده‌اند در محافل منطقه‌اي و جهاني صحبت از تملك جزيره و خاك ايران كرده‌اند و عليه ملت ايران و تصرف بخش‌‌هايي از خاك آن قطعنامه نوشته و مصوبه صادر كرده‌اند.

اينك فرصت‌طلبان سياسي در راس آنها شاهزادگان سعودي، دست در دست امريكاي ترامپ و اسرائيل نتانياهو رقص دسته‌جمعي راه انداخته‌اند و هنگامي كه ترامپ در جلسه مجمع عمومي سازمان ملل به شيوه نازي‌هاي هيتلري رجزخواني مي‌كند و شركت‌كنندگان در جلسه در واقع به ريش نداشته او مي‌خندند، شاهزاده‌هاي سعودي سراپا گوش هستند و با رضايت، سخت گفته‌هاي او را تحسين مي‌كنند و سر تكان مي‌دهند...! و به خيال خود موفق خواهند شد تفاوت‌هاي قومي و نژادي بين مزدوران خود ديكته كنند و به آنها اسلحه بدهند تا سربازان بدون سلاح ما را در هنگام رژه به گلوله ببندند.

واقعا چگونه است كه اين حضرات از مرگ خفت‌بار صدام حسين درس لازم را نگرفته‌اند. مگر او نبود كه خيال مي‌كرد با تجاوز به استان‌هاي عرب‌نشين مردم منطقه و ايرانيان عرب به استقبال سربازان او خواهند آمد و در واقع معلوم شد و خود صدام زودتر از ديگران فهميد كه ايرانيان عرب در صف اول مقابله با متجاوزين به خاك ايران هستند و مگر او نبود كه نااميدانه از راديو بغداد به عرب‌هاي خوزستان كه با او همكاري نكردند ناسزا مي‌گفت...!

ايرانيان از هر قوم و قبيله و دين و مذهب و اعتقادات سياسي و اجتماعي همواره پاسدار يگانگي و همياري يكديگر بوده‌اند. بماند كه اين روزها آنقدر كه طراحان ايجاد نفاق بين ايرانيان خوشحال هستند، شرايط مساعد براي آنها نيست و ملت ايران چون يك تن واحد براي استمرار ارزش‌هاي اخلاقي، اجتماعي و دين خود و دفاع از ميهن خود كوشيده و مي‌كوشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در یادداشت

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها