آذربایجان غربی

شهریاری: رعایت عدالت در توزیع اعتبارات ضروری است

  • پنج شنبه, مهر 26 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان صبح امروز به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و با حضور اعضای این شورا در محل استانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، استاندار آذربایجان غربی در این جلسه گفت: توجه به شاخص‌ها، رعایت عدالت و تبعیت از قانون در توزیع اعتبارات باید مورد توجه باشد.

شهریاری همچنین خواستار بازنگری در چگونگی توزیع اعتبارات توازن استانی و تحرک بخشی شد و گفت: تصویب و توزیع این اعتبارات در جلسه آتی شورا که هفته آینده تشکیل خواهد شد، انجام می گیرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه چهار هزار و 420 میلیارد ریال درآمد دولتی طی نیمه نخست امسال در استان وصول شده، گفت: این میزان 77 درصد پیش بینی های درآمدی استان طی 6 ماهه اول است.

ناصر حضرتی افزود: از کل درآمدهای استانی سه هزار و 770 میلیارد ریال مربوط به درآمدهای مالیاتی بوده که وصولی 82 درصدی نسبت به پیش بینی ها داشته است.

وی اضافه کرد: تاکنون 45 درصد اعتبارات عمرانی استان نیز تخصیص داده شده است و امیدواریم روز به روز شاهد رشد این رقم باشیم.

فرماندار شهرستان سردشت نیز در این جلسه گزارشی از روند توسعه شهرستان ارائه و همچنین مهمترین مشکلات شهرستان را تبیین کرد.

در این جلسه توزیع فصلی اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه سال 1397 کل کشور و اعتبارات بخش توازن ملی و توازن استانی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها