آذربایجان غربی

پشت پرده تخریب دولت در احیای دریاچه ارومیه سیاسی است

  • پنج شنبه, شهریور 22 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس حزب اتحاد ملت در آذربایجان غربی گفت: پشت پرده تخریب تلاش های دولت برای احیای دریاچه ارومیه اهداف جناحی و سیاسی دارد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، اسمعیل علی میرزایی در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به آمار رسمی منتشر شده در رابطه با تغییرات میزان آب در دریاچه ارومیه، بیان کرد: طبق این آمار تراز دریاچه ارومیه در دوران پسا احیا نسبت به کمترین ارتفاع ثبت شده برای آن بیش از 34 سانتی متر افزایش داشته و این نشانگر تلاش دولت در عمل به وعده خود به مردم آذربایجان است.

وی از نمایندگان دولت در آذربایجان غربی خواست تا با تلاش مضاعف نسبت به احیای نگین آبی آذربایجان اقدام کنند.

میرزایی با بیان اینکه احیای دریاچه ارومیه یکی از مطالبه های مهم مردم آذربایجان غربی است، اضافه کرد: احیای دریاچه ارومیه نیازمند همدلی و همکاری است و سیاه نمایی های ناجوانمردانه در این راستا سودی برای مردم نخواهد داشت.

وی با اشاره به وعده رییس جمهوری مبنی بر افزایش یک متری تراز دریاچه ارومیه تا سال 1400 شمسی، گفت: طبق ادعای کارشناسان، پس از بهره برداری از طرح های انتقال آب به دریاچه ارومیه این وعده تحقق می یابد.

میرزایی با تاکید بر اینکه بهبود وضعیت فعلی کشور با نقد سازنده و ارائه راهکار ممکن می شود، بیان کرد: نمی شود تلاش های دولت برای احیای دریاچه ارومیه را زیر سوال برد و پس از آلوده سازی فضا، توضیحی در رابطه با این ادعا ارائه نکرد.

رییس حزب اتحاد ملت در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه مردم نسبت به آینده کشور بی تفاوت نباشند، گفت: جریان های مخالف دولت در تلاش برای ناامیدی مردم و بی تفاوتی آنان در برهه های حساسی چون انتخابات هستند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها