آذربایجان غربی

فاریابی: سهم 30 درصدی زنان در عرصه مدیریتی محقق شود

  • دوشنبه, شهریور 19 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در آذربایجان غربی تحقق سهم حداقل30 درصدی بانوان در عرصه مدیریتی کشور را خواستار شد و گفت: استاندار آذربایجان غربی عزم جدی برای تحقق شعار رییس جمهوری در مورد مطالبه های بانوان دارد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، فرانک فاریابی در گفت و گو با ایرنا، استاندار آذربایجان غربی را در این مسیر دست تنها دانست و بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی تمایلی برای تحقق سهم حداقل 30 درصدی بانوان در عرصه های مدیریتی ندارند.

وی با بیان اینکه مدیرکل امور بانوان استانداری در شناساندن بانوان توانمند استان نقش کلیدی دارد، افزود: ضعف در عملکرد مدیرکل امور بانوان سبب غافل ماندن از ظرفیت بانوان توانمند در عرصه مدیریتی می شود.

وی با اشاره به برخی بهانه تراشی ها برای ایجاد موانع در برابر حضور بانوان در عرصه های مدیریتی بیان کرد: برخی ها دارا بودن سابقه مدیریتی برای حضور بانوان در این عرصه را از الزامات می دانند؛ باید از این عزیزان سوال کرد که وقتی فرصتی برای حضور بانوان در عرصه های مدیریتی داده نشده، چگونه انتظار سابقه مدیریتی از بانوان را باید داشت؟ آیا این رویکرد گزینشی در تمامی اشخاص رعایت می شود؟

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه نباید در محقق نشدن برخی شعارهای رییس جمهوری عجولانه قضاوت کرد، گفت: برخی فشارهای داخلی برای خنثی کردن تلاش های دکتر روحانی جهت عمل به شعارها احساس می شود.

فاریابی با اشاره به آسیب های تحقق نیافتن شعارهای انتخاباتی، بیان کرد: بی تفاوتی به شعارهای انتخاباتی باعث دلزدگی مردم از کارگزاران نظام می شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها