آذربایجان غربی

شهرياري: تیم والیبال شهرداری ارومیه به هیچ وجه منحل نمی شود

  • سه شنبه, مرداد 23 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی گفت: تیم والیبال شهرداری ارومیه به هیچ وجه منحل نمی شود.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمدمهدی شهریاری با بیان این مطلب گفت: با استفاده از اسپانسر بخش خصوصی و یا حتی کمک های دولتی از تیم والیبال شهرداری ارومیه حمایت خواهیم کرد تا این تیم بتواند با قدرت به کار خود ادامه دهد و برای استان آذربایجان غربی افتخار آفرینی کند.

استاندار آذربایجان غربی پيش از تصميم شوراي شهر اروميه مبني بر انحلال باشگاه فرهنگي و ورزشي شهرداري نيز گفته بود: باشگاه شهرداری ارومیه با تصمیم اعضای شورای شهر، مسئولیت تیم داری در لیگ برتر والیبال را بر عهده گرفته و نباید در این برهه زمانی از این مسئولیت شانه خالی کند. باشگاه شهرداری ارومیه توقعاتی در نزد هواداران و جوانان والیبال دوست شهر ارومیه ایجاد کرده و در حالی که باید به آغاز تمرینات و آماده سازی تیم بپردازد، خبر از انحلال و تعطیلی به میان آمده است. استانداری آذربايجان غربي نيز توانایی محدودی در اختیار دارد و نمی تواند تیم داری کند ولی برای حضور این تیم در لیگ برتر تلاش می کنیم.

فرماندار ارومیه نيز در اين رابطه گفته است: باشگاه شهرداری ارومیه تا زمان بررسی مصوبه انحلال توسط هیئت تطبیق همچنان می تواند به فعالیت خود ادامه دهد و این باشگاه هنوز از نظر قانونی منحل نشده است. همچنين مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص انحلال باشگاه شهرداری ارومیه هنوز به فرمانداری ابلاغ نشده و اگر مصوبه انحلال باشگاه شهرداری ارومیه مغایر با قوانین باشد رد و در غیر این صورت مورد موافقت قرار خواهد گرفت.

اينها همه در شرايطي است كه پس از تصميم شوراي شهر اروميه مبني بر انحلال باشگاه فرهنگي و ورزشي شهرداري، برخي از رسانه هاي محلي در اقدامي عجيب كوشيدند استاندار آذربايجان غربي، دولت و اصلاح طلبان را عامل انحلال اين باشگاه معرفي كنند؛ در حالي كه تصميم انحلال اين باشگاه توسط شوراي شهري اتخاذ شده كه اكثريت آن را چهره هاي اصولگرا و منتقد دولت تشكيل مي دهند و واكنش استاندار آذربايجان غربي و فرماندار اروميه به خبر انحلال باشگاه فرهنگي و ورزشي شهرداري نيز گواهي بر رد ادعاها و فرار رو به جلوي اين جريان بحران ساز است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها