آذربایجان غربی

باشگاه شهرداری ارومیه از نظر قانونی منحل نشده است

  • دوشنبه, مرداد 22 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار ارومیه گفت: باشگاه شهرداری ارومیه تا زمان بررسی مصوبه انحلال توسط هیات تطبیق همچنان می تواند به فعالیت خود ادامه دهد و این باشگاه هنوز از نظر قانونی منحل نشده است.

به گزارش خبرنگار هم آوا، عباس حسن خانی در گفت و گو با ایرنا افزود: مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص انحلال باشگاه شهرداری ارومیه هنوز به فرماندای ابلاغ نشده است.

وی بیان کرد: اسفند سال گذشته مصوبه ادامه فعالیت باشگاه شهرداری ارومیه توسط هیات تطبیق مصوبه های شورای اسلامی شهر که در محل فرمانداری برگزار شده بود، مورد تایید قرار گرفت ولی اگر در ادامه مصوبه ای دیگری دال بر انحلال و تعطیلی این باشگاه به فرمانداری ابلاغ شود به طور یقین مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: اگر مصوبه انحلال باشگاه شهرداری ارومیه مغایر با قوانین باشد رد و در غیر اینصورت مورد موافقت قرار خواهد گرفت.

حسن خانی گفت: تا قبل از رسیدن ابلاغیه و تشکیل جلسه در فرمانداری نمی توان قاطعانه در خصوص رد یا تایید انحلال باشگاه نظر داد.

وی ادامه داد: تا زمانی که در مورد این مصوبه از سوی هیات تطبیق فرمانداری تصمیم گیری نشود، فعالیت باشگاه شهرداری ارومیه قانونی است و مسوولان این باشگاه می توانند تا اعلام نتیجه نهایی و طی مراحل قانونی همچنان به فعالیت خود ادامه دهند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها