آذربایجان غربی

رادفر: مردمی بودن شاه کلید راهپيمايي عظیم اربعين است

  • دوشنبه, مرداد 22 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عليرضا رادفر در دومین جلسه ستاد اربعین استان که امروز در استانداری برگزار شد، ترویج و اصل فرهنگ اربعین، ایجاد و تقویت وحدت بین مسئولین را از اهداف راهپیمایی اربعین ذکر کرد و گفت: باید به نظم، امنیت و احترام به قوانین کشور عراق توجه شود و سنت ها و قوانین این کشور توسط زایرین و موکب ها رعایت شود.

به گزارش خبرنگار هم آوا، وی از راهپیمایی اربعین حسینی به عنوان یک حرکت عظیم انسانی نام برد و گفت: مردمی بودن شاه کلید این حرکت عظیم به شمار می رود و دولت اگر به این امر ورود پیدا می کند تنها به خاطر ساماندهی این حرکت است.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه سعی شود امسال اعزام زائرین در قالب کاروان و شبه کاروان باشد، همچنین برای جذب کمکهای مردمی شماره ای متمرکز اعلام و اطلاع رسانی شود، اضافه کرد : امسال زایرین از مرز خسروی وارد خاک عراق می شوند.

جانشین ستاد اربعین حسینی ادامه داد: باید از هم اکنون اقدامات لازم برای استقرار موکب ها ، اعزام و هماهنگ و تدارک زیرساخت های لازم در مرز انجام شود تا مراسم امسال نیز بهتر و گسترده تر از سالهای قبل برگزار شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها