آذربایجان غربی

رادفر: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جزو بایدهای نظام است

  • چهارشنبه, ارديبهشت 19 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عليرضا رادفر در هشتمین جلسه شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که امروز در استانداری برگزار شد ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: وعده الهی در آنان به وقوع پیوسته و در رحمت الهی قرار دارند و اینک این ما هستیم که باید یادشان کنیم و آرمانهایشان را زنده نگه داریم.

به گزارش خبرنگار هم آوا، وی به تهدیدات دشمنان علیه نظام و کشورمان اشاره نمود و افزود : با شرایطی که در منطقه حاکم است تهدیدات بر علیه کشورمان نه تنها کم نمی شود بلکه اضافه تر هم می شود و با تمام این ها همواره برای دفاع و آمادگی از کیان نظام و انقلاب آماده ایم بر این اسا باید فرهنگ ایثا رو شهادت در شریان های جامعه جاری و ساری باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارآذربایجان غربی اظهار داشت : لازم است تمام مدیران و مسئولان برنامه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را با جدیت پگیری کنند و مصوباتی که در این خصوص وجود دارد و توسط اسناد بالادستی ابلاغ شده و آیین نامه های مربوطه به درستی عمل شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه به ساخت فیلم سینمایی در خصوص شهید آقامهدی باکری اشاره نمود و گفت : در ابتدا بنای این اثر بر ساخت سریالی در خصوص دلاوریهای شهید باکری بود بود و ما تنها خواسته مان این بود که قهرمان ما یعنی شهید باکری را آن طور که هست نشان دهند ولی بعد تبدیل به فیلم سینمایی کردند و متاسفانه با وجود واریز اعتبار اولیه به سیما فیلم تا کنون اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه شهید آقا مهدی باکری تبلور غیرت آذربایجان است ، اظهار داشت: عوامل اجرایی این فیلم باید تصمیم قطعی برای ادامه ساخت این فیلم را اتخاذ و سریعا اعلام نمایند چرا که ما نیز در حال حاضر باید پاسخگوی دیوان محاسبات باشیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها