آذربایجان غربی

حسن خانی: ایثارگران مسئولیت مضاعف در قبال جامعه دارند

  • چهارشنبه, بهمن 04 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان صبح امروز در فرمانداری ارومیه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، عباس حسن خاني در جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اظهار داشت: باید به جامعه گفته شود امتیازاتی که برای ایثارگران و خانواده آنها در قوانین پیش بینی شده، تبعیض نیست.

فرماندار اروميه يادآور شد: برخی از این امتیازات که حق مسلم جامعه ایثارگری است، اجرایی نشده و مغفول مانده است.

وي تاكيد كرد: باید مراقب بود که فاصله ای بین مردم و جامعه ایثارگران ایجاد نشده و انتظارات متقابل دو گروه از یکدیگر برآورده شود.

حسن خاني افزود: باید حفظ منزلت ایثارگران در جامعه که ریشه در فرهنگ و تاریخ ما دارد، ترویج شده و یاد شهدا به شایستگی گرامی داشته شود.

فرماندار اروميه با تاكيد بر اينكه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان یک ضرورت است، گفت: جامعه ایثارگران مسئولیت مضاعف در قبال مردم، نظام و جامعه دارند و هیچگونه کم کاری و بی تفاوتی از ایثارگران و خانواده آنها پذیرفتنی نیست.

وي با بيان اينكه جامعه ایثارگران الگوی جامعه بوده و مسئولیت سنگینی دارند، خاطرنشان ساخت: ایثارگران و خانواده آنها در شرایط حساس کنونی باید تلاش مضاعف برای بهبود وضعیت و گسترش امید در جامعه داشته باشند.

حسن خاني در پايان تصريح كرد: تمام تلاش دولت معطوف به رفع مشکلات و ایجاد جامعه پویا و بانشاط است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها