آذربایجان غربی

تاکید شهریاری بر ارتباط سازنده با کشورهای همسایه‌

  • جمعه, مهر 21 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار جدید آذربایجان غربی گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مرزی استان و ایجاد ارتباط سازنده با کشورهای همسایه آن در اولویت برنامه‌های کاری من قرار خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمدمهدی شهریاری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به چگونگی انتخابش به مسئولیت استانداری آذربایجان غربی اظهار داشت: ان‌شاءالله بتوانیم در مسیر رشد و توسعه این استان که متاسفانه تا به امروز توجه کافی به آن نشده و در اکثر شاخص‌های کشوری عقب‌مانده است موفقیت لازم را کسب کنیم.

وی گفت: استان آذربایجان غربی در بحث شهرهای کوچک، روستاها و حاشیه‌های شهر با مشکلات عدیده‌ای روبه‌روست که امید می‌رود با تلاش تمامی مسئولان مرتبط بتوانیم در مسیر رفع این مشکلات گام برداریم.

شهریاری با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار موجود در آذربایجان غربی عنوان کرد: تاکنون این ظرفیت‌ها و توانایی‌های خدادادی آنگونه که باید مدیریت نشده درحالی که می شود با استفاده از موارد مغفول مانده ای که تا به امروز به آنها توجه نشده در مسیر رشد و توسعه استان حرکت کرد.

وی افزود: رئیس جمهور محترم نیز توجه ویژه‌ای به استان آذربایجان غربی دارد و اتفاقا ‌در جلسه هئیت دولت بیشتر وقت جلسه را به این استان اختصاص داد.

استاندار جدید آذربایجان غربی تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مرزی استان و ایجاد ارتباط سازنده با کشورهای همسایه آن در اولویت برنامه‌های کاری من قرار خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین لازم می‌دانم از همین تریبون از مدیران گذشته استان تشکر و قدردانی نموده و اعلام کنم که در دوره مدیریت اینجانب سعی می‌شود که از تجربیات تمامی آنها استفاده شود تا بتوانیم موفقیت‌های بیشتری را برای استان سرافراز آذربایجان غربی به ارمغان آوریم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.